Media Sosial

Geekyapar!

Agatha: Coven of Chaos Dizisi Prodüksiyon Aşamasına Geçti: Karşınızda Dizinin Yönetmenleri!

Çok değil bundan birkaç yıl önce “geleceği planlama” denilince akla Kevin Feige ve MCU gelirdi. Fakat daha sonra Disney Plus’ın da denkleme dâhil olmasıyla birlikte Marvel Cinematic Universe’ün eski planlı hâlinden eser kalmadı. Artık hiç planda yokken beğenilen yan karakterlerden birine tamamen doğaçlama bir şekilde dizi yapılması kararı alınabiliyor. Bunun en büyük örneklerinden biri olarak WandaVision dizisinde Kathryn Hahn’ın gösterdiği büyüleyici performans sayesinde Agatha karakterinin kendi dizisine kavuşmasını gösterebiliriz. Bugün ise Agatha: Coven of Chaos dizisinin yönetmenlerinin dizinin prodüksiyon çalışmalarına başladığını öğrendik!

Agatha: Coven of Chaos hakkında konuşmadan önce dizimizin yönetmenlerini tanımakta fayda var. Dizinin baş yapımcısı olarak karşımıza çıkan Jac Schaeffer, dizinin birçok bölümünün de yönetmenliğini yapacak. Son zamanların en popüler işlerinden biri olan Wednesday’in beşinci ve altıncı bölümlerini yöneten Gandja Monteiro ile A Friend of the Family ve Resident Evil dizilerinin yönetmeni Rachel Goldberg, Agatha: Coven of Chaos dizisini yönetmek için Jac Schaeffer’a yardımcı olacaklar. Anlayacağınız dizinin mutfağında oldukça yetenekli isimler olacak.

Peki, dizimizin içeriğinde neler olacak? Bildiğiniz gibi WandaVision dizisinin finalinde Wanda, Agatha’nın hafızasını sıfırlayarak onun iyi bir insan olduğuna inandırmış ve tüm büyü güçlerini unutturmuştu. Dizinin senaryosu hakkında henüz bir fikir verilmedi. Sanıyoruz ki yapımcıların önünde iki seçenek var: Dizimiz ya Agatha’nın Wanda ile tanışmadan önceki hayatına odaklanacak ya da Wanda, Multiverse of Madness filminde yaşadığı olaylardan sonra “ortadan kaybolunca” Agatha’nın yeniden bilincine geri kavuşmasını konu alacak. Şahsen ben ilk senaryoyu daha çok tercih ederim.

Son olarak dizinin başrolü Kathryn Hahn’in, “Dizide oraya buraya birkaç şarkı serpiştirdik” sözlerini de size aktarıyor ve soruyorum Agatha: Coven of Chaos dizisinden beklentileriniz neler? Sizce WandaVision’ın yakaladığı başarıyı yakalayabilecek mi? Dizi için heyecanlı mısınız? Yorumlarınızı bekliyorum.


https://ift.tt/S7oBpL6
Geekyapar!
https://ift.tt/mEYA7ZW
Yorum Gönder

Yorum Gönder